Будівельна компанія НОТЕХС

Умови придбання

На сучасному етапі розвитку здійснення купівлі-продажу нерухомості для того, щоб придбати квартиру, зовсім не обов’язково мати справу з банками та кредитами. Ми пропонуємо Вам безпечні та прозорі варіанти вирішення «квартирного питання», наприклад:

Ви здійснюєте одразу 100% оплату вартості квартири і після введення новобудови в експлуатацію оформлюєте правовстановлюючі документи, які підтверджують ВАШЕ право власності на житло.

Ви здійснюєте спочатку 50% оплати вартості квартири, а потім за узгодженим із забудовником графіком здійснюєте погашення 50% залишкової вартості, таким чином купуєте квартиру в розстрочку. Відсотки при цьому не нараховуються.

Прозора система оплати та зручний для Вас графік розрахунків дозволяють придбати квартиру на вигідних умовах, так як не має необхідності шукати кошти на оплату процентних нарахувань від основної суми.

Для того, щоб стати щасливим власником нової комфортної квартири Вам необхідно зробити декілька кроків.

Прозора система оплати та зручний для Вас графік розрахунків дозволяють придбати квартиру на вигідних умовах, так як не має необхідності шукати кошти на оплату процентних нарахувань від основної суми.

Крок 1

зверніться до відділу продажу нерухомості та ознайомтеся з вільними для продажу варіантами, оберіть привабливе для Вас планування.

Крок 2

ознайомтеся з документами, необхідними для укладення договору: 1) Договір про інвестування у будівництво житла; 2) Договір купівлі-продажу майнових прав на об’єкт нерухомості.

Крок 3

зарезервуйте за собою обрану вами квартиру шляхом укладення договору та здійсніть оплату у триденний термін відповідно до обраного варіанту (100% або 50%).

Крок 4

сплативши 100% вартості майнових прав отримуєте Акт прийому — передачі майнових прав на об’єкт нерухомості та довідку про повну сплату.

Крок 5

після введення будинку в експлуатацію та здійснення остаточних розрахунків за даними БТІ, підписуємо Акт прийому – передачі квартири для подальшого оформлення правовстановлюючих документів.

Крок 6

у встановленому порядку відповідно до законів України отримуєте Свідоцтво про право власності на квартиру! Святкуєте НОВОСІЛЛЯ!