Будівельна компанія НОТЕХС

Про компанію

Виробничо-комерційне підприємство

ТОВ «ВКП «НОТЕХС»

ТОВ «ВКП «НОТЕХС» – один із найбільших та найуспішніших девелоперів, який вже більше двадцяти років будує сучасну нерухомість на Сумщині.

Основний напрямок – будівництво сучасного доступного житла

Під керівництвом засновника Сергія Романченка за цей час компанія успішно реалізувала 17 будівельних проектів. Серед них – багатоповерхові цегляні будинки з просторими квартирами, будинки з вбудованими торговельно-розважальними комплексами та офісними приміщеннями.

Серед найвідоміших новобудов у м. Суми: перший та другий елітні будинки на пров. З. Красовицького, великий житловий масив по вул. Харківська, 3/1,2, комплекс корпусів на вул. Прокоф’єва, 16, розкішний ЖК «EVEREST» біля ТРЦ «Лавина» тощо.

Житло, побудоване з любов’ю – якісне та надійне! А дружній колектив професіоналів – це запорука створення свіжої яскравої нерухомості, яка надихає й змушує радіти життю. 

8 +
Років на ринку
нерухомості
2
Об’єктів на етапі
будівництва
8
Об’єктів введено
в експлуатацію
Виробничо-комерційне підприємство «НОТЕХС»

Сучасні технології для комфорту в оселях

 

  системи індивідуального опалення

  швидкісні безпечні ліфти від Могильовліфтмаш та світового лідера – фірми OTIS

  звукоізоляційні склопакети власного виробництва

  зовнішнє утеплення та сучасні фасади

Виробничо-комерційне підприємство «НОТЕХС»

Знаємо потреби клієнта та гарантуємо надійність інвестиції!

«НОТЕХС» пропонує своїм клієнтам тільки найкращі об’єкти нерухомості з гарантією добудови та здачі в експлуатацію. Обираючи нас, ви можете бути впевнені, що ваші кошти надійно захищені. Адже фінансуючи об’єкти, ми дотримуємося законодавчих способів інвестування, які забезпечують збереження інвестицій та їхнє цільове використання.