Будівельна компанія НОТЕХС

Власні виробничі потужності

Цех з виробництва
метало-пластикових виробів
та склопакетів

Цех з виробництва
металопластикових виробів
та склопакетів

Тут виробляються енергоефективні конструкції для заповнення віконних прорізів, огородження балконів та лоджій.

Продукція застосовується для втілення проєктів нашої компанії. Більше того – для кожного об’єкту вона унікальна, що дає змогу реалізувати будь-яку архітектурну задумку.  Використання продукції власного виробництва дозволяє пришвидшити та удосконалити процес від замірів і до монтажу. А також зменшити допуски і підвищити експлуатаційні характеристики.

Виробнича потужність цеху — 5000 м2 на рік.

Лінія оснащена найсучаснішим автоматизованим обладнанням відомих марок OZgeLik, Аркада, Murat.

Для виробництва металопластикових виробів та склопакетів застосовуються комплектуючі та фурнітура провідних європейських виробників – таких, як Viknaland та MACO.

На лінії працюють спеціалісти, які за допомогою сучасного обладнання та високому професіоналізму виготовляють найскладніші металопластикові конструкції.

Цех з виробництва металопластикових виробів та склопакетів працює з 2005 року.

Цех з виробництва
залізобетонних виробів
та багатопустотних плит перекриття

Технологічна лінія розміщується в спеціальному цеху, який будувався саме для виробництва залізобетонних виробів.

Використовуючи сучасні технології безопалубочного, екструзійного  формування, тут виробляємо багатопустотні плити довжиною до 9 метрів. Для армування виробів використовуються сталеві канати, попереднє натягнення яких виконується ще до укладання бетонної суміші.

Плити перекриття безопалубного формування використовуються для облаштування несучих конструктивних елементів перекриття, покриття будівель і споруд різного призначення. Вони – прекрасна альтернатива для проєктування сучасних будівель торговельних комплексів, паркінгів, об’єктів промисловості, житлових будинків, де потрібно багато внутрішнього простору. Плити мають однаковий прогин і рівну поверхню, що полегшує роботу монтажників. 

 

Для формовки плит перекриття застосовується сучасне обладнання від провідного світового виробника Elematic (Фінляндія).

Завдяки комплексному підходу на всіх етапах влаштування цеху було досягнуто потужності в 2050 м2/міс. плит перекриття та 250 м3/міс. залізобетонних конструкцій індивідуального та серійного виготовлення.

Також цех повністю задовольняє потреби нашого будівництва в товарному бетоні, виробництво якого здійснюється на двох повністю автоматизованих бетонних вузлах потужністю понад 250 м3/добу.

Цех з виробництва залізобетонних виробів та багатопустотних плит перекриття введено в експлуатацію в 2018 році.

Арматурний цех

Арматурний цех нашої компанії – це окрема дільниця для армування залізобетонних конструкцій, які  застосовуються на будівництві. На виробництві використовуються автоматичні та напівавтоматичні зварювальні апарати.

Цех з армування конструкцій – невід’ємна складова цеху з виробництва залізобетонних виробів та багатопустотних плит перекриття.

 

Колектив цієї дільниці — досвідчені, працьовиті, відповідальні фахівці своєї справи, які постійно доводять свій професіоналізм у виконанні надскладних завдань. 

Також однією із складових частин арматурного цеху є автоматизована лінія з виробництва сітки цегляної кладки.

Власна залізнична гілка

Наявність власної залізничної під’їзної колії з просторою відкритою площадкою для зберігання гарантує безперебійні поставки будь-яких матеріалів у необхідній кількості.

Цегляний завод

Завдяки перевіреній часом технології виробництва та наявності кар’єру, завод частково задовольняє потреби будівництва в цеглі М75-100. Повнотіла керамічна цегла відповідає всім вимогам міцності, екологічності та енергоефективності.

Потужність заводу — 2 млн. шт. на рік.

Цех з виробництва
сухих будівельних сумішей

У комплексі виробничої бази налагоджена окрема технологічна лінія для виробництва, пакування та зберігання сухих будівельних сумішей, які використовуються на нашому будівництві.

Бетонно-розчинний вузол

Бетонно-розчинний вузол – це установка для виробництва якісного бетону. Вона дозволяє отримувати великий обсяг суміші автоматизовано. Це, звісно, пришвидшує процес будівництва та його якість.